Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

З 15 до 21 травня 2023 року в Україні триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Захід відбувається відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

В рамках проведення тижня 17 травня 2023 року у ВПУ № 24 м. Корець викладачем з ПДР Сергієм Павловським проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Зокрема, Сергій Петрович акцентував увагу, що дорожньо-транспортний травматизм є основною причиною смерті серед молодих людей віком від 15 до 29 років. Щороку в усьому світі внаслідок ДТП щодня гине 3 тис. осіб і близько 100 тис. отримує серйозні травми. Викладач ознайомив учнів з правилами дорожнього руху та навчив користуватися цими правилами в різних умовах, зокрема в умовах воєнного стану; розуміти дорожні знаки; формувати звичку не порушувати правила дорожнього руху; виховувати відповідальність за своє життя та життя навколишніх людей.

Також викладач з предмету «Захист України» Олександр Зінькевич із здобувачами освіти провів цикл заходів з практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, а також алгоритм дій в разі виявлення мінно-вибухових предметів.

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x