Вітаємо здобувачів освіти із закінченням навчального закладу за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів».
Від щирого серця хочемо побажати йти по життю гідно при будь – яких обставинах, прагнути досягнути вершин професійної майстерності та упевниними кроками йти до заповітних мрій!
Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей! Успіхів, удачі та мирного неба!
Перемоги!
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/356842473_1251344882414525_4509645232859496333_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=J0rtwoJ1hEoAX8FtwbT&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCmv9_cCjbESJO3inZdlQ5w4jp1lKZj9Ycxwik4p9zLsg&oe=64BEC9F3)