Вище професійне училище №24 м.Корець продемонструвало вражаючі спортивні результати, взявши участь в обласній спартакіаді серед професійно-технічних навчальних закладів. Команда хлопців училища здобула перше загальнокомандне місце з легкоатлетичного кросу. Владислав Загривий та Олександр Лук’янчук – 18 група.
Окремо хотілося б відзначити команду дівчат, яка зайняла шосте загальнокомандне місце. Вітаємо Дашу Старжець – 17 група та Дарину Горелікову – 19 група з цим результатом. Вони довели, що дівоча команда також має великий потенціал і здатна змагатися на високому рівні.
Цей успіх училища є результатом наполегливої праці тренерів та самих спортсменів, які доклали всіх зусиль для досягнення високих результатів.
Ми вітаємо всіх учасників і бажаємо їм подальших спортивних успіхів та нових перемог! Успіх команди ВПУ №24 м.Корець — це приклад того, що наполеглива праця та взаємна підтримка можуть привести до великих результатів.
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440085772_1423445595204452_7668134552399707519_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=qfPI592y-kIQ7kNvgG_BkuG&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYC-br2itvKs15JaasA3JQLZmWUpZ9x79quEdbVTRGTECA&oe=6652047D)
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441406495_1423445928537752_8437498433159323798_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1kC1T8HWj6MQ7kNvgETcDRR&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYAVihc6vJ6kVSKuQelpfQfhH6lVfN_mktW5InE--ai7kg&oe=66521DCF)