Всеукраїнський день футболу

У рамках Всеукраїнського дня футболу, 3 травня 2023 року у Вищому професійному училищі №24 м. Корець відбувся турнір з мініфутболу серед навчальних груп. У турніри взяли участь 9 команд.

Після захоплюючих інтриг та хороших ігор, переможці та призери були нагороджені перехідним кубком, грамотами та солодкими призами. Група 14 ІІ курсу навчання “Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)” здобула перше місце🥇.

Друге місце🥈 зайняла 1 група І курсу навчання “Тракторист – машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С») “, а третє місце 🥉здобула 6 група ІІІ курсу навчання ,,Тракторист – машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С») “.

Дирекція ВПУ-24 дякує ДЮСШ м.Корець за надання футбольного майданчика для проведення змагань та Громадський організації “Спілка учнів ВПУ-24 м. Корець” за надані солодкі призи. Це змагання стало добрим прикладом спортивного духу та підтримки спортивних ініціатив серед студентів та сприятливо вплинуло на спортивний дух в училищі.

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x