Всеукраїнський день футболу

У рамках Всеукраїнського дня футболу, 3 травня 2023 року у Вищому професійному училищі №24 м. Корець відбувся турнір з мініфутболу серед навчальних груп. У турніри взяли участь 9 команд.

Після захоплюючих інтриг та хороших ігор, переможці та призери були нагороджені перехідним кубком, грамотами та солодкими призами. Група 14 ІІ курсу навчання “Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)” здобула перше місце🥇.

Друге місце🥈 зайняла 1 група І курсу навчання “Тракторист – машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С») “, а третє місце 🥉здобула 6 група ІІІ курсу навчання ,,Тракторист – машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С») “.

Дирекція ВПУ-24 дякує ДЮСШ м.Корець за надання футбольного майданчика для проведення змагань та Громадський організації “Спілка учнів ВПУ-24 м. Корець” за надані солодкі призи. Це змагання стало добрим прикладом спортивного духу та підтримки спортивних ініціатив серед студентів та сприятливо вплинуло на спортивний дух в училищі.

  З нагоди Дня  охорони  праці,  який відзначається  28 квітня у Всесвітній день    охорони     праці,   на виконання    вимог    Конституції    України    щодо забезпечення належних безпечних умов праці та вимог Закону України «Про охорону праці», з метою привернення уваги до вирішення  питань охорони праці в навчальному му закладі, забезпечення реалізації конституційних прав здобувачів освіти  на належні, здорові […]

#День_відкритих_дверей_ВПУ_24_м_Корець День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №24 м.Корець: шлях до обрання професії розпочався. У Вищому професійному училищі -24 м. Корець відбувся захід, який зібрав здобувачів освіти 9-11 класів зі шкіл району та їх батьків. День відкритих дверей став важливою подією для молоді, яка стоїть на порозі вибору майбутньої професії. Одним із головних аспектів […]

28 лютого в училищі, на базі НПЦ з професії “Кухар” пройшло практичне заняття з приготування салату з куркою у вафельному ріжку, за курсом перепідготовка за професією “Кухар” у рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння проєкту USAID “Економічна підтримка України”.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x