14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом, таку інформаційну годину для груп 15, 16, 6, 2 було проведено викладачем Ольгою Поліщук
. Сьогодні ми виражаємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410672241_1338902990325380_4463672858172692365_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=eMkC0sRME_gAX_TM-1c&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDKpywmVtLMo2DiQ0LnXad1ZcZyxSlladoW7vAXab9UUA&oe=6580F846)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410570615_1338902910325388_8587970185726446811_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=5PcL8V6GWl8AX8wqzC_&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCXQvKCTgrXjTO-l2y4JXm6BW6H7jL4iPFCEzRAoGTXSw&oe=658107C9)