День відкритих дверей – 2024

#День_відкритих_дверей_ВПУ_24_м_Корець❤️

День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №24 м.Корець: шлях до обрання професії розпочався. У Вищому професійному училищі -24 м. Корець відбувся захід, який зібрав здобувачів освіти 9-11 класів зі шкіл району та їх батьків. День відкритих дверей став важливою подією для молоді, яка стоїть на порозі вибору майбутньої професії.

Одним із головних аспектів заходу були майстер-класи, які дозволили молодим людям спробувати себе в різних професіях. Від майстерності кулінарів до точності майстрів механіки – кожен з учасників міг знайти щось цікаве для себе.

Окрім спілкування із фахівцями своєї справи,які розповіли цікаві подробиці з робочого життя,дали можливість спробувати себе в обраній професії, гості заходу мали можливість поспілкуватися зі студентами училища, дізнатися про умови навчання та перспективи розвитку у вибраній галузі. Організатори заходу щиро вдячні всім гостям, які завітали до училища, підтримали ініціативу та долучилися до події.

🫶 До зустрічі у Вищому професійному училищі -24 м.Корець.

  З нагоди Дня  охорони  праці,  який відзначається  28 квітня у Всесвітній день    охорони     праці,   на виконання    вимог    Конституції    України    щодо забезпечення належних безпечних умов праці та вимог Закону України «Про охорону праці», з метою привернення уваги до вирішення  питань охорони праці в навчальному му закладі, забезпечення реалізації конституційних прав здобувачів освіти  на належні, здорові […]

28 лютого в училищі, на базі НПЦ з професії “Кухар” пройшло практичне заняття з приготування салату з куркою у вафельному ріжку, за курсом перепідготовка за професією “Кухар” у рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння проєкту USAID “Економічна підтримка України”.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x