День Соборності України

     22 січня ми відмічали День Соборності України. Ця дата нагадує нам про дві важливі взаємопов’язані події в українській історії – проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки, тобто об’єднання українських земель.

     В читальному залі бібліотеки училища була проведена година «Соборність – нероздільність території України, духовна єдність нації», де учні дізнались про цікаві історичні події того часу та їхнє відлуння впродовж XX століття, обговорили значення соборності та єдності для успіху нашого спротиву російській агресії.

     За соборну Україну! Разом до Перемоги!

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x