9 травня у Вищому професійному училищі №24 м.Корець відбулася святкова вікторина “Що я знаю про Європу?”.
Проведення заходу відбулося до Дня Європи в Україні. Цей день для українців набув особливого значення, бо нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія, культура.
Наразі ми стали близькими друзями, помічниками. Відзначаючи День Європи 9 травня, ми підкреслюємо нашу єдність та силу, нашу віру в європейський інтеграційний проєкт, як рушія розвитку та миру на континенті. Тут, в Україні, ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи.
У вікторині прийняли участь здобувачі освіти першого курсу спеціальності “Кухар, кондитер” групи 23.Організатором вікторини виступила викладач Степанюк Ірина Михайлівна.
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440047913_1423421918540153_4952504214726784350_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=IuvmsPVw500Q7kNvgGXj2fu&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYD507N06kJ3HiCag7M6EMAd0dv8tqH-FmEo3JbjeD6f4Q&oe=665237BC)
![](https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441289753_1423422251873453_465739541752087736_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=M575MRITp-gQ7kNvgEIKJCc&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYA-RAOD5OqqVa6OCjgpCQqaZZFf4J0rgq_Rm6eEe6m9vw&oe=6652121B)