З Днем народження, рідне училище!

Ювілей училища – це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, пригадати добрим словом тих, хто вніс значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне.За 60 років Вище професійне училище №24 м. Корець міцно закріпило за собою репутацію навчального закладу, який готує висококваліфікованих робітників. За роки існування училище підготувало близько 30 тисяч випускників.

Підготовка висококваліфікованого спеціаліста – це життєве кредо кожного члена колективу училища, який має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє.

Тому всіх, всіх, всіх моїх колег теперішніх, ветеранів училищної професійно-технічної ниви, нинішніх здобувачів освіти та випускників за цей шістдесятилітній шлях вітаю зі славним ювілеєм, бажаю всім доброго здоров’я та як найскорішого мирного часу.

Хай доля шле усім добра і щастя,

Міцне здоров’я, море благ земних

Дні щедрі, мов рушник квітчастий,

Хай стеляться до Ваших ніг.

Слава Україні!

Директор М. ДМИТРІЄВ

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x