«Я вибрала долю собі сама, і що зі мною не станеться, – у мене жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці»

19 березня 1930 року народилася жінка, яка одного разу написала: «Я вибрала долю собі сама, і що зі мною не станеться, – у мене жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці», – і лишилася на все життя вірною цим словам. Ця геніальна людина – українська поетеса, одна з найвідоміших жінок сучасної України – Ліна Костенко. Ліна Костенко авторка понад 15 поетичних збірок, найвідоміших в Україні романів у віршах. Її вислови та рядки завжди влучні, вони проймають до мурашок, змушують думати, відчувати, розуміти. Ці слова завжди заряджають енергією, надихають змінюватися та змінювати світ навколо себе. Поетесу завжди хвилювала доля України, не залишилася вона осторонь і тепер, в цей важкий для країни час.

Дякуємо Вам, Ліно Василівно!

З днем народження!!!

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x