09 грудня 2023 року відбувся обласний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
За перемогу змагались 138 учасників: 99 учнів закладів загальної середньої освіти, 17 учнів закладів професійної освіти, 9 студентів закладів вищої освіти.
Серед переможців творчого конкурсу наша Павлюк Тетяна, яка виборола почесне друге місце серед здобувачів професійної освіти. Бажаємо Тетяні гідно підготуватися до конкурсу на загальнодержавному рівні.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410488404_1338693677012978_2462261988193994710_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=-l3tCNp1DZ4AX8OuzK7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCAwgzIN8lB3Or56FOTi3PzUNLhhpyqkx7hzN4fHVTnzQ&oe=658026C7)