Нарада-семінар керівників та викладачів фізичного виховання закладів П(ПТ)О

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерство освіти і науки України провело нараду-семінар керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області. У нараді прийняв участь керівник фізичного виховання  ВПУ-24 м. Корець Микола Степанюк та викладачі фізичної культури Любов Ляшук та Наталія Стахнюк.

Захід пройшов у формі вебінару із загальною тематикою: “Початок навчального року, умови проведення спортивно-масових заходів в умовах воєнного стану”.

Також на семінарі було запрошено методиста кабінету мистецтв та фізичної культури Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайла Профорука, який розповів про зміни, що увійшли до оновленої програми фізичного виховання.

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x