Педагогічний брифінг – 2024

 У нинішніх умовах ми повинні шукати нові шляхи і підходи у викладанні предмета, впроваджувати нові практики і, звісно, ділитися кращими доробками і напрацюваннями із своїми колегами.

Відтак, з 9-15 січня 2024 року, в училищі, в рамках проведення щорічного педагогічного брифінгу, відбувся семінар-практикум на тему «Формувальне оцінювання – інструмент побудови індивідуальної траєкторії навчання» за участі педагогічних працівників закладу в розрізі методичних комісій.

Наголошено, що у період військового стану, ми, педагогічні працівники, повинні перемістити фокус уваги з академічних успіхів на підтримку й нормалізацію психічного стану учнів, надати перевагу формувальному оцінюванню, бо реалії сьогодення впливають на всіх учасників освітнього процесу.

Проаналізовано основні вимоги положень про дистанційне навчання, про переривання навчання здобувачами професійної (професійно-технічної) освіти та надання їм академічної відпустки в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного ставну (особливий період), затверджених відповідно наказами Міністерства освіти і науки України від 21.01.2004 № 40 (із змінами), від 05.04.2023 № 394.

Вкотре впевнились, що робота педагога кропітка, творча, відповідальна і дуже важлива для розвитку майбутнього нашої держави.

  З нагоди Дня  охорони  праці,  який відзначається  28 квітня у Всесвітній день    охорони     праці,   на виконання    вимог    Конституції    України    щодо забезпечення належних безпечних умов праці та вимог Закону України «Про охорону праці», з метою привернення уваги до вирішення  питань охорони праці в навчальному му закладі, забезпечення реалізації конституційних прав здобувачів освіти  на належні, здорові […]

#День_відкритих_дверей_ВПУ_24_м_Корець День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №24 м.Корець: шлях до обрання професії розпочався. У Вищому професійному училищі -24 м. Корець відбувся захід, який зібрав здобувачів освіти 9-11 класів зі шкіл району та їх батьків. День відкритих дверей став важливою подією для молоді, яка стоїть на порозі вибору майбутньої професії. Одним із головних аспектів […]

28 лютого в училищі, на базі НПЦ з професії “Кухар” пройшло практичне заняття з приготування салату з куркою у вафельному ріжку, за курсом перепідготовка за професією “Кухар” у рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння проєкту USAID “Економічна підтримка України”.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x