Педагогічний брифінг – 2024

 У нинішніх умовах ми повинні шукати нові шляхи і підходи у викладанні предмета, впроваджувати нові практики і, звісно, ділитися кращими доробками і напрацюваннями із своїми колегами.

Відтак, з 9-15 січня 2024 року, в училищі, в рамках проведення щорічного педагогічного брифінгу, відбувся семінар-практикум на тему «Формувальне оцінювання – інструмент побудови індивідуальної траєкторії навчання» за участі педагогічних працівників закладу в розрізі методичних комісій.

Наголошено, що у період військового стану, ми, педагогічні працівники, повинні перемістити фокус уваги з академічних успіхів на підтримку й нормалізацію психічного стану учнів, надати перевагу формувальному оцінюванню, бо реалії сьогодення впливають на всіх учасників освітнього процесу.

Проаналізовано основні вимоги положень про дистанційне навчання, про переривання навчання здобувачами професійної (професійно-технічної) освіти та надання їм академічної відпустки в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного ставну (особливий період), затверджених відповідно наказами Міністерства освіти і науки України від 21.01.2004 № 40 (із змінами), від 05.04.2023 № 394.

Вкотре впевнились, що робота педагога кропітка, творча, відповідальна і дуже важлива для розвитку майбутнього нашої держави.

У рамках тижня рідної мови, викладач В. Тарасович та керівник гуртка В. Васильчук, провели тематично-виховну годину до Міжнародного дня рідної мови “Пісня і мова у нас солов’їна”. Плекай же мову, шануй її, Бо лиш вона дарує крила. Ти знаєш, що в чистоті її, Зросте непереможна сила.

21 лютого 2024 року в приміщенні КЗ «Корецька ДЮСШ» відбулися територіальні змагання Кубка волейболу «Хто ти, майбутній олімпієць?». І місце зайняла команда ЗЗСО « Корецький ліцей» ІІ місце – ЗЗСО «Крилівський ліцей» ІІІ місце – ВПУ-24 м.Корець ІV місце – ЗЗСО «Новокорецька гімназія» V місце – ЗЗСО то ,,Копитівський ліцей” Все буде Україна

В рамках тижня української мови, який проходив з 12 по 21 лютого, 13 лютого відбувся конкурс знавців української мови «Мужай, прекрасна наша мово!» який провели Плисюк Вікторія Ярославівна і Стасюк Оксана Ростиславівна. Участь у конкурсі брали здобувачі освіти групи № 1 – команда «Юні філологи» та №5 – «Мовознавці». За підсумками 7 вікторин конкурсу перемогу […]

До Дня рідної мови в гуртожитку 15 лютого викладачка Віта Тарасович разом з вихователем Людмилою Савчук провели відеолекторій “Плекаймо рідну мову”. Для кожного народу дорога його мова.Любити, шанувати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.Щоб якнайефективніше користуватися мовою, її потрібно не тільки знати, а й відчувати, розуміти її структуру, внутрішні закономірності й закони. К. Д. […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x