Святкуємо Хелловін

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада святкується Хелловін, що в перекладі з англійської “ніч усіх святих”, оскільки свято, широко набирає популярності в Україні у ВПУ-24 м. Корець, викладач Степанюк Ірина Михайлівна провела позакласний захід з учнями групи -19 та 20, під час якого учні ознайомилися з традиціями святкування Хелловіну. Дізналися, що українці здавна святкували у ніч на 1 листопада Велесову ніч, яка є нашою версією того самого свята Хелловіну.

Це виховуватиме поважне ставлення до традиційних свят інших народів, повагу один до одного, культуру спілкування, тактовність та чемність, а також радіти у важкий для всіх час.

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x