Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2023 – «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ВПУ№24 м. Корець з 24 по 28 квітня 2023 року проходив Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. Відповідно до плану заходів протягом тижня проведені виховні години з тем «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», «Людина, її життя, здоров’я та безпека – найвища соціальна цінність».

Про необхідність знань правил безпеки життєдіяльності, вміння швидко реагувати і вірно діяти у надзвичайних ситуаціях здобувачі освіти ВПУ №24 м. Корець, які проживають у гуртожитку дізналися під час виховної години «Охорона праці, як засіб збереження життя і здоров’я», яку провела вихователь Савчук Людмила.

Викладач предмету «Захист України» Зінькевич О.М. провів захід на тему «Порядок дій в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів».Свою думку щодо безпеки праці відповідно до професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» висловили здобувачі освіти 1 групи при написанні есе на тему «Безпека праці – цінність для людини й людства» – викладач Стасюк О. Р.

​За участі майстрів виробничого навчання Вербицької Н.В. та Гальчук О.В. учні 20 та 5 груп училища долучились до перегляду відеопередач «Щоб мудрість не стала безумством», «Чорнобиль. Як сталась аварія на ЧАЕС», приурочені Чорнобильській трагедії, організованого інженером охорони праці Павленко Н.В. Вознюк М.В., викладач з ПДР провів позаурочний навчально-виховний захід-вікторину на тему «Безпека дорожнього руху». Дві команди гідно змагалися і показали гарні результати.

27 квітня 2023 року у ВПУ №24 м. Корець, в рамках Тижня охорони праці та з метою підготовки до протипожежних тренувань, перевірки сил та засобів пожежогасіння, проведено майстер-клас представниками 7 ДПРЗ 15 ДПРЧ ГУ ДСНС в Рівненській області щодо алгоритму дій під час гасіння пожежі, навчання з евакуації учасників освітнього процесу за сигналом «ПОЖЕЖА» та ознайомлено з порядком дій при роботі з вогнегасниками.

​Викладач з ПДР Павловський С.П. із здобувачами освіти провів бесіду – інструктаж з правил дорожнього руху «Усім треба пам’ятати, що на дорозі не варто жартувати». ​Вікторина для здобувачів освіти ВПУ № 24 м. Корець «Безпека в запитаннях і відповідях» організована та проведена викладачем з охорони праці Сугереєм О.М. підтвердила належний рівень знань учнів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Крім того, перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками.

Тиждень охорони праці проведено за підтримки директора училища Соломчука П.І. та керівника служби з охорони праці, заступника директора з навчальної роботи училища Силіної Н.В.

Завершуємо монтаж віконних і дверних блоків у спортивній залі навчального корпусу. Проєкт вартістю 300 тис.грн. вдалося реалізувати за рахунок коштів Корецької міської ради в рамках Програми підтримки професійно-технічної освіти Кореччини. Загалом у 2023 році на покращення матеріально-технічної бази закладу спрямовано 550 тис.грн. з бюджету громади. За ці кошти підготували техніку до весняно-польових робіт, придбали запасні […]

#Дякуємо_ЗСУ#ЗСУ#УФСЗР#Спорт_заради_розвитку#sport_for_developmentUNICEF UK

9 травня у Вищому професійному училищі №24 м.Корець відбулася святкова вікторина “Що я знаю про Європу?”. Проведення заходу відбулося до Дня Європи в Україні. Цей день для українців набув особливого значення, бо нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія, культура. Наразі ми стали близькими друзями, помічниками. Відзначаючи День Європи 9 травня, ми […]

Вище професійне училище №24 м.Корець продемонструвало вражаючі спортивні результати, взявши участь в обласній спартакіаді серед професійно-технічних навчальних закладів. Команда хлопців училища здобула перше загальнокомандне місце з легкоатлетичного кросу. Владислав Загривий та Олександр Лук’янчук – 18 група. Окремо хотілося б відзначити команду дівчат, яка зайняла шосте загальнокомандне місце. Вітаємо Дашу Старжець – 17 група та Дарину […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x