Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2023 – «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ВПУ№24 м. Корець з 24 по 28 квітня 2023 року проходив Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. Відповідно до плану заходів протягом тижня проведені виховні години з тем «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», «Людина, її життя, здоров’я та безпека – найвища соціальна цінність».

Про необхідність знань правил безпеки життєдіяльності, вміння швидко реагувати і вірно діяти у надзвичайних ситуаціях здобувачі освіти ВПУ №24 м. Корець, які проживають у гуртожитку дізналися під час виховної години «Охорона праці, як засіб збереження життя і здоров’я», яку провела вихователь Савчук Людмила.

Викладач предмету «Захист України» Зінькевич О.М. провів захід на тему «Порядок дій в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів».Свою думку щодо безпеки праці відповідно до професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» висловили здобувачі освіти 1 групи при написанні есе на тему «Безпека праці – цінність для людини й людства» – викладач Стасюк О. Р.

​За участі майстрів виробничого навчання Вербицької Н.В. та Гальчук О.В. учні 20 та 5 груп училища долучились до перегляду відеопередач «Щоб мудрість не стала безумством», «Чорнобиль. Як сталась аварія на ЧАЕС», приурочені Чорнобильській трагедії, організованого інженером охорони праці Павленко Н.В. Вознюк М.В., викладач з ПДР провів позаурочний навчально-виховний захід-вікторину на тему «Безпека дорожнього руху». Дві команди гідно змагалися і показали гарні результати.

27 квітня 2023 року у ВПУ №24 м. Корець, в рамках Тижня охорони праці та з метою підготовки до протипожежних тренувань, перевірки сил та засобів пожежогасіння, проведено майстер-клас представниками 7 ДПРЗ 15 ДПРЧ ГУ ДСНС в Рівненській області щодо алгоритму дій під час гасіння пожежі, навчання з евакуації учасників освітнього процесу за сигналом «ПОЖЕЖА» та ознайомлено з порядком дій при роботі з вогнегасниками.

​Викладач з ПДР Павловський С.П. із здобувачами освіти провів бесіду – інструктаж з правил дорожнього руху «Усім треба пам’ятати, що на дорозі не варто жартувати». ​Вікторина для здобувачів освіти ВПУ № 24 м. Корець «Безпека в запитаннях і відповідях» організована та проведена викладачем з охорони праці Сугереєм О.М. підтвердила належний рівень знань учнів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Крім того, перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками.

Тиждень охорони праці проведено за підтримки директора училища Соломчука П.І. та керівника служби з охорони праці, заступника директора з навчальної роботи училища Силіної Н.В.

У нашому навчальному закладі відбулися уроки мужності до Дня захисника та захисниці України, які провели класні керівники у своїх навчальних групах.    Здобувачі освіти дізналися про героїчний подвиг українських захисників. В рамках заходів учні мали змогу дізнатися про події, які сформували національну самосвідомість та патріотизм, а також надихнутися прикладами великих воїнів, які залишили слід у […]

День миру

#_День_миру Сьогодні у День миру гуртківці “Юні журналісти” разом із вихователем Савчук Людмилою, створювали виріб, що символізує в здобувачів освіти розуміння єдності та цілісності України. Привертає увагу до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру. Війна Росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді. Багато юнаків і дівчат йдуть до […]

World Cleanup Day

Під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою!” приєдналися до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. Зробимо Україну чистою разом! – відбулось прибирання території навчального закладу.

Всупереч найскладнішому часу в Україні ми продовжуємо здійснювати освітній процес! Закликаємо молодь оберігати свій фронт у цій війні, обирати професію, навчатися та продовжувати формувати майбутнє нашої держави! Приймальна комісія Вищого професійного училища № 24 продовжує набір за такими професіями: На базі 9 класівТракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x