В рамках тижня української мови, який проходив з 12 по 21 лютого, 13 лютого відбувся конкурс знавців української мови «Мужай, прекрасна наша мово!» який провели Плисюк Вікторія Ярославівна і Стасюк Оксана Ростиславівна. Участь у конкурсі брали здобувачі освіти групи № 1 – команда «Юні філологи» та №5 – «Мовознавці». За підсумками 7 вікторин конкурсу перемогу здобула команда «Юні філологи». Не забуваймо, що мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації. Сьогодні знати українську мову і не розмовляти нею – неповага до свого народу, до захисників нашої України, які віддають найдорожче за нашу незалежність, ідентичність, – своє життя. Чим менше ми спілкуємось мовою окупанта, тим міцнішим стає наш опір.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428662211_1379258506289828_3852315657654862156_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=sN4x8cxyxqEAX8OYzxD&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBvUYly8oy_0gzUge1uJCjUTkwxAzba2kn5Ohr1jjzlTg&oe=65DCF836)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428668775_1379258566289822_2867209366033739020_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=ZUO6x84jRJ4AX_ELjqJ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfA1lfV300ytIPz96VzT12RqYks6gNzMG9PtUHBofTNV9Q&oe=65DB6AD4)