Відповідно до листа НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області від 08.06.22 р. № 01-15/58/05 Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводив добровільний позаплановий конкурс творчих робіт «Україна назавжди жива» серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. У конкурсі взяли участь 25 учасників. Оцінювання учасників здійснювалося у двох номінаціях: «Поезія» та «Проза».
Наша учениця Оксана ЯРЕМЧУК (група №23 “Кухар, кондитер”) посіла ІІ місце у номінації «Проза» з творчою роботою «Україна назавжди жива».
![](https://vpu24korec.rv.ua/wp-content/uploads/2021/03/293346190_1024607761754906_1975805760155201613_n.jpg)
![](https://vpu24korec.rv.ua/wp-content/uploads/2021/03/293175626_1025350465013969_8574716997071656110_n.jpg)