«Україна назавжди жива»

Відповідно до листа НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області від 08.06.22 р. № 01-15/58/05 Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводив добровільний позаплановий конкурс творчих робіт «Україна назавжди жива» серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. У конкурсі взяли участь 25 учасників. Оцінювання учасників здійснювалося у двох номінаціях: «Поезія» та «Проза».

Наша учениця Оксана ЯРЕМЧУК (група №23 “Кухар, кондитер”) посіла ІІ місце у номінації «Проза» з творчою роботою «Україна назавжди жива».

#Всеукраїнський_тиждень_Професійної_освіти #Обирай_професію_правильно #Все_буде_ПТО

Вишиванка для нас сьогодні – наша бойова нитка, яка зшиває нас в міцну генетично сильну націю Тримаймося разом, допомагаймо один одному. Бережімо своє! Слава Україні! Слава Героям!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x