Волейбольна команда ВПУ №24 м.Корець стала переможцями змагань !!!!
28 лютого 2024 року в приміщенні КЗ «Корецька ДЮСШ» відбулися територіальні змагання Кубка волейболу «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед навчальних закладів. Команда ВПУ №24 м.Корець (дівчата) зайняла I загальнокомандне місце. Проте важливо зазначити, що дух спортивної товариськості переважав над конкуренцією. Вітаємо переможців !!!!!
Все буде Україна
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429586285_1383131372569208_2487660246746473033_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=m_X3unybWjEAX9UHb7t&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBXdf2Yg3wXCraUdCK8OZvNaG5VMzB1ShR-6gdqf0v8Yg&oe=65E6DF4C)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429582896_1383131419235870_4064246165195830667_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=JmREJx84ePcAX-txvlp&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAVuJX3sSuIbxW4U_aEWB5njnSuateSw28t96E5qw5bQQ&oe=65E732D6)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429673391_1383131299235882_7868013252422778815_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=lpXAQlTYAc4AX_tYe7E&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfByC22IXKBJrOwjX_e9OXQp9GG2P-n4G41I2av0LI-h6A&oe=65E6BC77)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429582574_1383131475902531_3036389677348674835_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=fFPkzrZbpNQAX9Ztn4p&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAyLovf2wvDk3EurqiG9NccKx2MGF1nVKLqly6gDXNclA&oe=65E6D927)