9 травня у Вищому професійному училищі №24 м.Корець відбулася святкова вікторина “Що я знаю про Європу?”.
Проведення заходу відбулося до Дня Європи в Україні. Цей день для українців набув особливого значення, бо нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія, культура. Наразі ми стали близькими друзями, помічниками. Відзначаючи День Європи 9 травня (разом з іншими європейськими країнами), ми підкреслюємо нашу єдність та силу, нашу віру в європейський інтеграційний проєкт, як рушія розвитку та миру на континенті. Тут, в Україні, ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи.
У вікторині прийняли активну участь студенти першого курсу спеціальності “Кухар, кондитер” групи 15 та 16.
Вікторина продемонструвала вміння конкурсантів працювати в команді, а також допомогла визначити їх індивідуальні здібності та знання. Перемогу у святковій вікторині з невеликим відривом за кількістю набраних балів отримала команда студентів групи 16.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/345899730_900559684353141_7393234843017534988_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=2m1fvprhNxkAX-90gZj&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBzDOWNaTDQGj20ZWMLs74daL0kGySp4eO6R_CRZ_rmqw&oe=6467B829)