26 квітня Україна відзначає чергову болісну дату в своїй історії – 37 роковини Чорнобильської трагедії…
До дня пам’яті та дня скорботи в читальному залі бібліотеки училища була проведена тематична година “Чорнобиль та його наслідки”. На заході учні розглянули причини та наслідки аварії, вшанували пам’ять загиблих, переглянули документальний фільм “Чорнобильська трагедія – біль України”…
Стогне дзвін. Та найгіршими нотами звучать у ньому голоси Чорнобиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. Будемо пам’ятати вічно.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343373801_180007714963255_7469302464977572188_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=V3QyMlhU6BQAX_R4ixJ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCyI-61PWwzFJdE-8heEph8cIL51POHBPLVb4gBH__JFg&oe=645164B6)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342900420_598263035588164_857316805107214994_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=r6rsjJzugH4AX-8X0gw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAdq0b-Bqcp8YOKZGUy7xwS78QONH_r4e6zOYP0IapH5w&oe=6450EC8B)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343425055_205656378851158_2188763346615419623_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FUsCebDQhoMAX-pf9fP&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfD79XNq_8nO4yy6aiHRPtKVzRNAj3yaXjG4Y1mTUr2rvA&oe=64511100)